קורס יוגה למתחילים

רוצה ללמוד לעומק את תורת היוגה?

רוצה איזון גוף-נפש בחיים שלך?
להשתחרר משליליות ומתח?
רוצה להתמלא בשקט ושלווה פנימיים?
רוצה לקבל כלים לבריאות טבעית?
לחזק את הגוף והגמישות?
לשפר את הריכוז?
רוצה זמן שהוא נטו השקעה בעצמך?

מסע של איזון פנימי

הדברים הטובים שקורס היוגה נותן לנו

דרך חיים לאיזון ובריאות הגוף, אושר ושלווה, שיפור רמת האנרגיה,

תחושת עוצמה וחיוניות בגוף ובהכרה

 

זמן עבורך

במירוץ החיים נדמה שכל אחד אחר הפך להיות יותר חשוב ממך. הקורס יאפשר לך להתמלא באנרגיה חדשה, בריאות וחיוניות ולקבל כלים לחיים מלאי אנרגיה, כוונה ועשייה מבורכת.

מודעות פנימית

נלמד להקשיב לגוף, לקרוא את הסימנים ולדעת איך לדאוג לגוף הכי טוב שאפשר, היוגה מראה את הדרך לחיות בתוך הגוף שלנו בשלום ובנוחות. נלמד להיות במודעות כדי להרגיש טוב הרבה יותר בכל רגע ורגע. להנות הרבה יותר מהחיים.

שלווה בהכרה

נלמד להוסיף לעומס היומיומי שלווה ורוגע. נלמד טכניקות נשימה להפחתת מתח וסטרס והגברת האנרגיה והשלווה, אותן ניתן יהיה לבצע בכל זמן ביום.

תכני הלימוד בקורס

(

תנוחות היוגה

תנוחות היוגה עוזרות לפתח גוף חזק, צעיר ובריא על ידי הגברת הגמישות בעמוד השדרה וזרימת הדם בגוף כולו. תנוחות היוגה משפרות את היציבה ומקלות על כאבי גב ומפרקים, מחזקות את האיברים הפנימיים, כגון בלוטת התריס ומערכת העיכול.

תרגילי נשימה

נשימה עמוקה ומודעת מפחיתה לחץ ומתח נפשי ומונעת מחלות רבות. הנשימה שלנו היא הגשר בין הגוף לבין הנפש, בעזרת תרגילי הנשימה נוכל לנקות את הריאות ומערכת הנשימה, להגביר את רמת החמצן בגוף ובמוח ושלפר את יכולת הריכוז, המיקוד והשלווה.

תזונה יוגית

נלמד את עקרונות התזונה היוגית הכוללים אכילת מזונות טריים, בריאים, פשוטים וטבעיים, בעלי אפקט חיובי על הגוף, ההכרה והסביבה. התזונה היוגית מאפשרת לשמור על משקל מאוזן, עיכול תקין, עירנות וחיוניות. בקורס נלמד על סוגי המזונות אשר טובים לנו יותר או פחות.

חשיבה חיובית

נלמד את טכניקות היוגה לחשיבה חיובית, המפתח האמיתי לאושר. למחשבה כוח גדול להשפיע על מרקם חיינו וביכולתנו לשנות דפוסי חשיבה ולסלק שליליות מחיינו. 

הרפיה

הרפיה עוזרת להגביר את רמת האנרגיה בגוף ומקלה על דאגה ותשישות. רכישת טכניקה זו ויישומה מאפשרים בכל שלב ביום לקחת רגע לעצמך להרפות, לשחרר כאבים, להפחית מתח נפשי ולהתמלא בחיוניות.

מדיטציה 

תרגול המדיטציה מאפשר להגיע לפסגות ריכוז, אושר ושלווה. זהו מסע של חיבור למעמקי הנפש, לאני האמיתי. כל תרגולי היוגה הם שלבי הכנה חיוניים לתרגול המדיטציה. בקורס נלמד ונתרגל את שלבי המדיטציה.

" בריאות היא עושר, שלווה בהכרה היא אושר, יוגה מראה את הדרך ",

סוואמי וישנודבננדה

משתתפים ממליצים

"הגעתי לקורס די חשדנית ומהר מאד התאהבתי...ככל שאני מתרגלת יותר, אני מרגישה שיפור בגמישות, שיפור בנשימה ושיפור בהרגשה הכללית - אני הרבה יותר רגועה ומצליחה לבצע עוד ועוד תרגילים בקלות ובהנאה. אני ממליצה מכל הלב על הקורס ועל אורן שעושה אותו כזה מוצלח..." (עידית)

"הייתי בסדנת יוגה למתחילים אצל אורן והייתה חוויה נהדרת. אורן עם סבלנות רבה לימדה אותנו את הבסיס ליוגה תוך שילוב עם דפי הסבר וסרטונים." (רוני)

"בעולם היוגה התאהבתי והכרתי אצל אורן ביישוב לפיד. סבלתי מכאבים לאחר פריצת דיסק ובסבלנות והכלה רבה , ליוותה אותי אורן בשיעורי יוגה שהתאימו לרמת הקושי שלי. ואכן בזכות השיעורים מצבי השתפר וסבלתי הרבה פחות...מדריכה ואישיות מדהימה. ממליצה בחום רב" (יונית)

 

"שיעורי היוגה הועברו בכל כך הרבה אהבה, זרימה, מקצועיות וטבעיות. פשוט תענוג צרוף להרגיש באיזון גוף נפש, תודה!" (שירה)

"אחרי הרבה שנים של התנסויות והתנגדויות פגשתי את אורן מורה ליוגה שמגיעה ממקום אחר והוקסמתי . הבנתי שעד אז לא פגשתי את המורה הנכונה. מרגיש בכל שבוע את השינוי החיובי והצמיחה בגופנפש שלי" (שי)

"אני מסיימת שיעור מחוזקת גם בגוף וגם בנפש ושמחה שמצאתי בית ליוגה" (אלה)

" איך שנכנסים לשיעור מרגישים את השלווה והנועם. הרבה מעבר לשיעורי יוגה של שעה וחצי" (דפנה)

"קורס מקצועי ,הדרגתי ונעים. אוירה נעימה בבית מקסים וקבוצה אינטימית. מומלץ מאוד" (רונן)

 

8 שיעורים

90 דק' שיעור

שיעור היכרות ללא התחייבות, בהרשמה מראש

 

♥הצטרפו בשמחה

הקורס מיועד גם לגברים ! ♥

920 ש"ח

10% הנחה בהרשמה מוקדמת

 

 

להרשמה השאירו הודעה

ונחזור אליכם בהקדם

קצת עלי...

אורן גפני מתרגלת יוגה משנת 2006 ומורה משנת 2017. מנהלת את בית יוגה שיבננדה בלפיד.

מאז שהפכתי למורה אני מלמדת אנשים רבים בכל הגילאים ורואה עד כמה היוגה עוזרת לאנשים להרגיש טוב יותר ולהגיע לאיזון גוף ונפש.

נפגשתי עם היוגה בתקופת הלימודים באוניברסיטה, בתקופה הזו חיפשתי להפסיק להרגיש עייפה כל הזמן, לשפר את הבריאות, הריכוז ואת מצב הרוח. התחלתי לתרגל בקורס יוגה למתחילים במסורת שיבננדה אצל מורה מעולה ולמדתי ממנה כל כך הרבה, אני זוכרת את הלימוד עד היום! קיבלתי לראשונה בחיי כלים להפחתת הסטרס, למדתי לנשום טוב יותר והתחלתי מיד להרגיש את השיפור בריכוז שלי, הרגשתי חזקה יותר והצלחתי בכל אתגר הרבה יותר מבעבר. התחלתי לתרגל את עקרונות היוגה והתזונה היוגית הטבעית בחיי היומיום שלי והבריאות שלי השתפרה ללא היכר, אלרגיות נעלמו, נדודי שינה נעלמו, הפכתי לאנרגטית יותר. המודעות הפנימית שלי גדלה והרגשתי יותר אהבה עצמית ושמחת חיים.

מיד בסיום הקורס המשכתי ללמוד וידעתי שאני רוצה להעביר את הטוב הזה הלאה... עברתי קורס מורים באשרם שיבננדה במטע, ישראל ב-2017, הכולל אורח חיים יוגי בטבע של הרי ירושלים. התמקצעתי בקורסי המשך של תורת היוגה, אני מלמדת ומתרגלת יוגה ומדיטציה למבוגרים ובתור אמא היה לי חשוב ללמד גם את משפחתי יוגה לילדים ולכן עברתי הסמכה להוראת יוגה לילדים אצל גיא דקל.

היוגה מלווה אותי בכל שלבי החיים- גיל ההתבגרות, תקופת לימודים באוניברסיטה, שירות צבאי, תקופת ההריון, ההורות, ריצה למרחקים ארוכים וכו. בכל תקופה היוגה שומרת עלי באיזון, בריאות ושמחה ובכל שלב אני ממשיכה ללמוד ולתרגל.

עבורי הוראת יוגה הינה שליחות של הפצת הידע והכלים הנפלאים העוזרים לכל אדם לשמור על איזון ולחזור לאיזון במידת הצורך. מאמינה שהיוגה היא שפה של שלום ואחדות אשר מתאימה לכולם. היוגה בשבילי הינה דרך חיים ובעצם עולם ומלואו של מודעות, משמעות, איזון, בריאות ואושר.

פתחתי את ביתי בישוב לפיד (מודיעין והסביבה) כמרכז ליוגה קלאסית במסורת שיבננדה ואני מלמדת יוגה בכל היבטי החיים- תזונה יוגית, מדיטציה, יוגה נשית ולהריון ויוגה לילדים ועוד.

בתור תלמידה היוגה מביאה לחיי אושר, בריאות ואיזון, וזו המתנה שאני רוצה להעביר הלאה מהמורים לתלמידים בשושלת אינסופית...

 "Always do good to others. Be selfless. Mentally remove everything and be free. This is divine life. This is the direct way to Moksha or salvation"

סוואמי שיבננדה

 

בונוסים לנרשמים

-חוברת קורס מודפסת עם כל ההסברים- שווי הבונוס 60 ש"ח

-תוכנית תרגול לבית- שווי הבונוס 60 ש"ח

-4 הקלטות קוליות של תרגיל הברכה לשמש, תרגיל נשימה מנקה, תרגיל נשימה מאזן והרפיה מונחית- שווי הבונוס 60 ₪.

סך הבונוסים 180 ₪

הקורס נערך בקבוצה אינטימית!

יחס אישי, אווירה נינוחה ותשומת לב אופטימלית ללמידה ולתרגול.

להקדיש זמן איכות לאדם מאד יקר- אתה עצמך!

 

אורן גפני 058-4455483

www.yogahouseoran.com

matalono@gmail.com 

מדיניות ביטולים לאחר ההרשמה: 

ביטולים עד 7 ימים אחרי תחילת הקורס יינתן החזר כספי מלא 

לאחר מכן לא ינתן החזר כספי

הרשמה מטה לפרטים נוספים

יוגה, שיבננדה, יוגה שיבננדה, יוגה קלאסית, יוגה במודיעין והסביבה, יוגה שיבננדה במודיעין, יוגה קלאסית במודיעין, יוגה בלפיד, יוגה להריון, יוגה נשית, יוגה לילדים, יוגה למתחילים, יוגה למתקדמים, יוגה לאמהות, יוגה לבני נוער, יוגה ובריאות, יוגה ומדיטציה, מדיטציה וחשיבה חיובית, חוג יוגה, חוגי יוגה, בריאות, תנועה נכונה, נשימה נכונה, תזונה נכונה, רוחניות, מרכז יוגה וודנטה, כוח המחשבה, סוואמי שיבננדה, סוואמי וישנודיבננדה, מוטיבציה, השראה, יוגה והורות, יוגה היא דרך חיים, מסעות יוגה, שיעור פרטי, התייעצות בנושאי יוגה, שיעור היכרות בכניסה חופשית, אורן גפני, oran gafni

יוגה, שיבננדה, יוגה שיבננדה, יוגה קלאסית, יוגה במודיעין והסביבה, יוגה שיבננדה במודיעין, יוגה קלאסית במודיעין, יוגה בלפיד, יוגה להריון, יוגה נשית, יוגה לילדים, יוגה למתחילים, יוגה למתקדמים, יוגה לאמהות, יוגה לבני נוער, יוגה ובריאות, יוגה ומדיטציה, מדיטציה וחשיבה חיובית, חוג יוגה, חוגי יוגה, בריאות, תנועה נכונה, נשימה נכונה, תזונה נכונה, רוחניות, מרכז יוגה וודנטה, כוח המחשבה, סוואמי שיבננדה, סוואמי וישנודיבננדה, מוטיבציה, השראה, יוגה והורות, יוגה היא דרך חיים, מסעות יוגה, שיעור פרטי, התייעצות בנושאי יוגה, שיעור היכרות בכניסה חופשית, אורן גפני, oran gafni

the yoga house

the yoga house

    This site was designed with the
    .com
    website builder. Create your website today.
    Start Now