יוגה להריון ולידה

     יוגה להריון

גוף האישה עובר שינויים רבים, בעקבות שינויי הגיל, הורמונים, הריון ולידה.

תרגול יוגה מותאם לנשים, בקבוצות קטנות ואינטימיות. בתרגול נוצר מרחב תנועה וזרימה, נשימה והרפיה, במטרה להביא ריפוי ואיזון לגוף ולנפש. הדגש בתרגול הוא על הקשבה לגוף, חיזוק והרפיה של רצפת האגן והגב. עבודה בקבוצה מאפשר שיתוף ושייכות.

יוגה להריון מאפשר לגוף האישה להתחזק בזמן ההריון המתפתח, להקל על כאבים ולהכין את הגוף ללידה. תרגילי היוגה מחזקים ומגמישים  את הגוף, משמנים את המפרקים ומזרימים דם לכל האיברים הפנימיים כמו גם לרחם ולעובר המתפתח בתוכו. במהלך התרגול נלמד ונתרגל טכניקות נשימה עמוקה המסייעות להגדיל את אספקת החמצן אל התינוק, התורמת להתפתחותו התקינה. כמו כן, נלמד ונתרגל טכניקות של הרפיה שיאפשרו לשחרר עומס פיזי ונפשי, לשפר את תחושת השלווה והחיוביות, התורמות להריון ולידה תקינים וגם מהווים הכנה טובה להורות.

pexels-photo-396133.jpeg
Copy of Super Sonic Summer.png

    קורס הכנה ללידה פעילה בשיטת התחנות

כדי ללדת לידה פעילה נשים ובני הזוג מוזמנים להצטרף לקורס הכנה ללידה פעילה בשיטת התחנות וללמוד ארגז כלים שלם כדי ללדת בצורה בטוחה, בריאה ונינוחה ככל האפשר. הבקורס נלמד כלים עוצמתיים לתנועתיות בלידה, נשימות להגברת החיוניות והאפקטיביות של הצירים בלידה. כמו כן, נלמד על שלבי הלידה, סימנים מקדימים ללידה, הורמונים ותפקידם ונקבל סט כלים מלא אשר ישלים את תחושת הביטחון והמסוגלות שלנו ללדת בכיף..

__DSC_0626 copy - עותק.jpg

     יוגה לאם עם התינוק

לאחר שמסתיימת תקופת משכב הלידה מומלץ לאישה לחזור בהדרגה לשגרת תרגול בריאה ומאוזנת וכמובן שהתינוק מוזמן להצטרף!

אצלנו בשיעורי יוגה לאם עם התינוק זו ממש חגיגה, תרגול המותאם לתנועה יחד עם התינוק, מעודד התפתחות משותפת של התינוק והאם, חיזוק והגמשת הגוף לאחר הלידה, כל זאת לצד שחרור של עומס הנובע מטיפול בתינוק שהולך וגדל.

יולדות מסיום 6 שבועות מהלידה, מוזמנות להצטרף עם התינוק לחגיגה, לתיאום הצטרפות לסדנה הקרובה השאירי פרטים. כמו כן, ניתן לרכוש שובר מתנה מרגש עבור יולדת לסדנה הקרובה (ניתן להמרה בכל קורס או סדנה אחרת אצלנו). 

1634203372686.jpg